חוף התכלת הרצליה

פרויקט חוף התכלת בהרצליה הינו מתחם בשטח של כ- 2,200 דונם הממוקם בין המרינה בהרצליה לבין בית מלון מנדרין בצפון תל אביב. קרקע זו הנה אחת מעתודות הבניה האחרונות הנמצאות בסמוך לחוף הים ולכן מוערכת במיליארדי שקלים.

השטח מיועד לבניה רוויה ומתוכננת בנייה של כ-11,500 דירות עם גובה בנייה מתוכנן של 8-30 קומות.

בנוסף כ250,000 מ"ר יוקדשו לגני ילדים, בתי מלון ושטחי תעסוקה ומסחר – כל זה באחת מעתודות הקרקע הכי יקרות ומבוקשות בארץ.

 

התכנית חולשת על שישה גושים: (גוש 6605, גוש 6606, גוש 6607, גוש 6608, גוש 6590, וגוש 6591) ותהיה מחולקת ל-5 מתחמים ומשישה , כאשר שני המתחמים הממוקמים במערב יכללו פארק,יחידות מגורים ומספר מלונות על קו החוף שיפתחו את התיירות באזור ויוקמו לצד טיילת של כ-15 ק"מ שתתחבר לטיילת הקיימת בעיר ותגיע לגבול תל אביב.

החלק המרכזי יכלול בנייה נרחבת לצורך מגורים והחלקים המזרחיים יהוו אזורי תעסוקה.

מלבד מקומות המגורים ומקומות התעסוקה המתוכננים, התכנית תשלב בתוכה תחנות אוטובוסים וקו של הרכבת הקלה וכן הקמת שביל אופניים שיקשרו בין המתחם בהרצליה לשכונות צפון תל אביב.

מעבר למיקומה המרכזי של התכנית, והקרבה לקו החוף ולעורקי תחבורה מרכזיים- מצפון המרינה של הרצליה (שדרות אבא אבן עד קניון ארנה) ממזרח כביש 2 ‏(כביש החוף‏), מדרום גבול תל אביב ‏(רחוב יוניצמן עד מלון מנדרין‏) ובמערב הים,

 

באמצעות בניית טיילת ושבילי האופניים ומקומות בילוי ופנאי כמו בתי קפה וחנויות התכנית הופכת את המקום למקום מגורים אטרקטיבי ומגוון ומעודדת פעילות במרחב הציבורי להולכי רגל.

כך השימוש בקרקע מתייעל וחוסך אנרגיה והתושבים יכולים להנות מכל מה שיחפצו בו מתחת לביתם באווירה נינוחה ונעימה.

 

השקעה אטרקטיבית בזכותה ניתן להשיג יחידות קרקע במחירי מציאה

 

ההשקעה בפרויקט החל מ-550,000 ₪

 

הרצליה נמצאת בתנופת בנייה רחבה ואזור זה שנמצא בתחומה מהווה הזדמנות טובה לרוכשים וכן לעירייה שמעוניינת בפיתוח העיר.

לכן, הפרויקט מקודם על ידי עיריית הרצליה ונמצא בשלבי תכנון מתקדמים.

נכון ליוני 2019 התכנית אושרה בדרגים שונים אך הקרקעות עדיין אינן זמינות לבניה מידית, 

ב20.8.2019 הופקדה תכנית בוועדה המקומית.

 

המחירים ליחידת קרקע אחת נחשבים למשתלמים וכבר בשלוש השנים האחרונות מחיר הקרקע זינק ב – 300 אחוזים (על פי נתונים של רשות המסים).

מחירי הנדל"ן באזור המרכז ובאזור מבוקש כמו זה,הנמצא על קו החוף ועם גישה לים עולים כל הזמן ולכן מדובר בהזדמנות חד פעמית של רכישת קרקע שעתידה להניב תשואה יפה לרוכשים בעתיד.

חשוב לציין כי תכנית חוף התכלת חשובה מאוד לעיר הרצליה וצפויה להניב הכנסות משמעותיות לקופת המדינה מאגרות ומהיטלים ולכן הרצון לקדם וליישם את התכנית כמה שיותר מהר, הוא אינטרס של המדינה והעירייה הפועל לטובת המשקיעים. 

 

הקרקע אינה זמינה לבניה מידית וזה הזמן שלך להשקיע !

יש הזדמנויות שלא יחזרו!
לפרטים נוספים השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

    חייג עכשיו

    03-9666599