"כי כה אמר ה' צבאות אלוקי ישראל עוד יקנו בתים ושדות וכרמים בארץ הזאת"

ירמיהו לב (טו)

תכנית 3700

מיקומה של תכנית 3700  נחשב לאחת מעתודות הקרקע המבוקשות ביותר בתל אביב. 12,000 יחידות דיור כבר אושרו לאחרונה, עקב פינוי שדה התעופה שדה דב והסרת מגבלת הבניה לגובה, נוצרה הזדמנות פז לתוספת זכויות משמעותית ביותר שיתחלקו בין בעלי הקרקע במתחם. 

שלושת הגושים העיקריים בשטח התכנית הינם: גוש 6609, גוש 6621 וגוש 6632.

התכנית נמצאת על קרקע המשתרעת על שטח של כ-500 דונם של חול ים טבעי על הקרקע מתוכננת בניית הרובע החדש של תל אביב שיכלול לכלול פארקים ירוקים, טיילת על קו החוף ומגוון שירותים לתושב.

מיקום התכנית אטרקטיבי- התכנית ממוקמת בין שכונות יוקרתיות וקרובה לחוף הים ולעורקי תחבורה ראשיים. אין ספק שבעיר כמו תל אביב הקרבה לים משחקת תפקיד מרכזי, מעלה את ערך הנכס ומשפרת באופן ניכר את איכות החיים ואת תרבות הפנאי. לכן כיום, כאשר המחירים של יחידות הקרקע יחסית נמוכים יחד עם היתכנות, לאישור תוספת זכויות משמעותית עקב פינוי שדה התעופה "שדה דב" מדובר בהשקעה משתלמת במיוחד.

חשוב לציין כי תכנית 3700 חשובה מאוד לעיר תל אביב יפו וצפויה להניב הכנסות משמעותיות לקופת המדינה מאגרות ומהיטלים ולכן הרצון לקדם וליישם את התכנית כמה שיותר מהר, הוא אינטרס של המדינה והעירייה הפועל לטובת המשקיעים. 

תכנית 3700 נמצאת בשלב מתקדם מאוד לקראת בניה וזו מהווה הזדמנות פז למשקיעים המעוניינים להשקיע באחד המתחמים המבוקשים ביותר בתל אביב!

תכנית 3700 תל אביב

הקרקע אינה זמינה לבניה מידית וזה הזמן שלך להשקיע

לפרטים נוספים השאר פרטים
ונחזור אליך בהקדם

    חייג עכשיו

    03-9666599