הזדמנות של פעם בחיים
מגורים הכי קרוב לים בצפון תל אביב !
השאר פרטים ונציגנו יחזור אליך עם כל הפרטים

  חייג עכשיו

  03-9666599

  כך ניראה השטח
  לאחר פינוי שדה התעופה

  רובע שדה דב

  רבים מאיתנו היו מעוניינים לגור במקום שוקק חיים ובקרבה לחוף הים אך, בפועל עתודות הקרקע באזור המרכז אוזלות וכל שטח פנוי עליו מתוכננת בנייה הופך למצרך נדיר ומבוקש.

  הקושי העיקרי ברכישת מגורים על קו החוף בצפון תל אביב הינו מחירי הקרקעות הגבוהים ולכן רוב האוכלוסייה לא יכולה לאפשר לעצמה לרכוש דירות באזורים אלו.

  פרויקט שדה דב נותן את המענה למחפשים קרקע יוקרתית בצפון תל אביב שכן הפרויקט נחשב לאחד המתחמים הכי יוקרתיים ומבוקשים בישראל.

  הסיבה שהפרויקט נותן את המענה היא ששווי הקרקע עדיין לא מבטא את שוויו הסופי של הנכס והמחיר צפוי לעלות משמעותית בעתיד ולכן רכישה מוקדמת צפויה להניב תשואה גבוהה ביותר

  היתרון הגדול בפרויקט הוא שהיזמים העומדים מאחוריו הם ממשלת ישראל ועיריית תל אביב, וכי התכנית צפויה להכניס לקופת המדינה סכומים גדולים מאגרות והשבחה מכאן התמריץ הגדול לרשויות התכנון להאיץ את קידום התכנית והבניה במתחם.

  במסגרת התכנית שאושרה בוועדה המחוזית בחודש מרץ 2020 מתוכננות להיבנות כ-16 אלף יחידות דיור חדשות, מלונות, שטחי מסחר ופארק באזור הים ואזורי פנאי ותעסוקה, בין היתר יוקמו שני פארקים "פארק מסלול" ו"פארק נוף" שיחברו את הרובע לחוף הים, במטרה לשמר את חוף הים לצד פיתוח הפרויקט.

  יתרון נוסף וחשוב הוא המיקום- הפרויקט ממוקם על עתודת הקרקע האחרונה באזור צפון תל אביב הנחשק ונמצא על קו החוף וממוקם בצידה הצפוני של שכונת היוקרה רמת אביב ג' וצמוד לאזורי חן ולשכונת נופי ים היוקרתית.

  בנוסף, הוא קרוב לכל עורקי התנועה המרכזיים בארץ, מה שמהווה הזדמנות כלכלית עבור המשקיעים.

  ההשקעה בפרויקט החל מ-890,000 ₪

  יובהר כי, המחיר צפוי לעלות משמעותית ככל ומועד הבניה יתקרב ולכן רכישה מוקדמת בפרויקט שדה דב צפויה להיות השקעה חכמה מאוד.
  הפרויקט נחשב לאחד הפרויקטים היוקרתיים והמעניינים ביותר בתחום הנדל"ן בשל המיקום האטרקטיבי ושלל היתרונות הנוספים לכן, השקעה בפרויקט שדה דב הנה בעלת פוטנציאל רווח לטווח הארוך וזו הזדמנות חד פעמית.

  במסגרת תכנית שדה דב המוכרת גם בשמות "רובע דב" או "תכנית המסלולים" מתוכננות להיבנות כ-16 אלף יחידות דיור על קו החוף. 60% משטח הקרקע במתחם שדה דב נמצא בבעלות המדינה ו 40% הנותרים בבעלות פרטית.

  הבנייה המוצעת כוללת בנייה נמוכה של 5-10 קומות לאורך הרחובות הראשיים ובנייה גבוהה יותר של כ-35 מגדלים של עד 40 קומות המלווים את הצירים המרכזיים ברובע. הוועדה המחוזית החליטה להגביל את גובה הבינוי בקו ראשון לים עד ל-25 קומות, בהתאם לגובה שנקבע בתכנית המתאר של תל-אביב. רחוב אבן גבירול ימשיך צפונה, ולאורכו יעבור קו הרכבת הקלה – הקו הירוק. על רקע זה, התכנית כוללת תקן חניה מופחת במטרה להפחית משמעותית את השימוש ברכב פרטי. הרחובות המוצעים תוכננו ליצירת מרחב הליכה נוח עבור הולכי הרגל.

  התכנון המוצע כולל מגוון שטחים ציבוריים, לרבות שלושה פארקים רחבים

  הקרקע אינה זמינה לבניה מידית וזה הזמן שלך להשקיע

  השאר פרטים ונציגנו יחזור אליך עם כל הפרטים