0
מספר הדירות שבנינו ואכלסנו בהצלחה!
0
שנות מצוינות בבניית הארץ!

זמינים בשבילך לכל שאלה
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

חייג עכשיו

03-6774411

תג המחיר הצפוי לדירה ממוצעת 7.2 מיליון ש"ח

28,000 דירות יבנו על הקרקע היקרה במדינה מתל אביב בדרום, הרצליה בצפון ורמת השרון במזרח

מידע על הפרויקט

במסגרת תכנית שדה דב המוכרת גם בשמות "רובע דב" או "תכנית המסלולים" ושעיקר שטחה נכלל בגוש 6896 חלקה 204 מתוכננות להיבנות כ-16 אלף יחידות דיור. 60% משטח הקרקע במתחם שדה דב נמצא בבעלות המדינה ו 40% הנותרים בבעלות פרטית.

ברובע יוקמו 16 אלף יחידות דיור עוד כוללת התוכנית 514 אלף מ"ר מבני ציבור, 126 אלף מ"ר שטחי מסחר, 323 אלף מ"ר שטחי תעסוקה, 200 אלף מ"ר שטחי מלונאות – 3,700 חדרי מלון וכ-385 דונם שטחי פארק וגנים ציבוריים. 

הבנייה המוצעת כוללת בנייה נמוכה של 5-10 קומות לאורך הרחובות הראשיים ובנייה גבוהה יותר של כ-35 מגדלים של עד 40 קומות המלווים את הצירים המרכזיים ברובע. הוועדה המחוזית החליטה להגביל את גובה הבינוי בקו ראשון לים עד ל-25 קומות, בהתאם לגובה שנקבע בתוכנית המתאר של תל-אביב. רחוב אבן גבירול ימשיך צפונה, ולאורכו יעבור קו הרכבת הקלה – הקו הירוק. על רקע זה, התוכנית כוללת תקן חניה מופחת במטרה להפחית משמעותית את השימוש ברכב פרטי. הרחובות המוצעים תוכננו ליצירת מרחב הליכה נוח עבור הולכי הרגל.

התכנון המוצע כולל מגוון שטחים ציבוריים, לרבות 3 פארקים, כאשר בעירייה מדגישים כי מבני הציבור המתוכננים ברובע יתנו מענה ציבורי הן לתושבי השכונה והן מענה עירוני למימוש פרויקטים של התחדשות עירונית ברובעים היסטוריים של העיר. שטח התוכנית יסומן כולו כשטח לאיחוד וחלוקה בין בעלי הקרקע.

 

הבהרה: הקרקע אינה זמינה לבניה מידית

עכשיו זה רשמי: התוכנית ל-16 אלף יחידות דיור במקום שדה דב הופקדה

התוכנית על שטח שדה התעופה התל-אביבי שאמור להתפנות כוללת 16 אלף יחידות דיור, רחוב אבן גבירול ימשיך צפונה אל תוך הרובע החדש

שלב נוסף בפיתוח שדה דב: בעלי הקרקעות יגישו בקשות לאיחודן ולחלוקתן

רשות מקרקעי יצאה במודעה לבעלי קרקעות פרטיים במתחם שדה דב על מנת שיגישו לה בקשות לאיחוד ולחלוקה של הקרקעות

לכתבה ששודרה בטלבזיה

זמינים בשבילך לכל שאלה
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

חייג עכשיו

03-6774411